PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 19 241
ocen
8,2 10 1 19241
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Dlaczego nie rzuci tego wszystkie w diabły i jako sprawny prawnik, z dyplomem, nie pojedzie robić kariery prawniczej czy politycznej np. do Nowego Jorku czy na Florydę? Gdziekolwiek byle dalej od ojca, siostry, kowboi i krów. Dorosły facet a trzyma się tej swojej patologicznej, gardzącej nim, rodziny, jak zagubione dziecko.

Zupełnie nie rozumiem człowieka.

ocenił(a) serial na 8
Inga__filmweb

Mi jest go po prostu szkoda ,to jak traktuje go rodzina ,a w szczególności "ojciec" to jakaś masakra ,facetowi ostro siadło na głowę ,zresztą cała rodzinka potrzebuje psychoterapii.

ocenił(a) serial na 8
Bartek_990

On nie rzucił tego wszytskiego, bo jak sam wspominał kocha ranczo i nie chce wyjechać.


Mi też było go szkoda, ale do pewnego momentu- a w odc. 8 czala goryczy się przelała. Ta jego nowa kobieta zmanipulowała go, a on we wszytsko wierzy. Uważam, ze niepotrzebnie chce pozbyć się ojca i ta cała akcja z tym impiczmentem. Przeciez był jego doradcą prawnym, piastował urząd prokuratora generalnego, wiec zakres kompetencji i władzy tez miał ogromny. Odwaliło mu po prostu przez tą nową kobiete

ocenił(a) serial na 9
dezy5

Ja nie rozumiem czemu wszyscy mówią, ze jest samolubmy. Jestem na 3 sezonie i szup3lnie go w ten sposób nie widze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones