PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 19 241
ocen
8,2 10 1 19241
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Jak dla mnie jest to najlepszy serial w ostatnich latach, jaki widziałem. Lepszy od Sukcesji, która też jest bardzo dobra. Czemu je porównuje? Oba traktują o rodzinie i walce o władze. W obu przypadkach mamy również do czynienia z dysfunkcyjnymi postaciami. Jednak na plus wypada historia opowiadana w Yellowstone. Oprócz walki o ranczo, czyli takiej na szczeblach politycznych i czysto biznesowych, jest również ukazane życie codzienne - zmaganie się z problemami życia codziennego. Rozwijane są wątki większości postaci, ich relacje. Serial nie jest tylko przegadany, jak w przypadku Sukcesji, ale też coś się dzieje na ekranie. Jest akcja, trup się ściele :-) Zdecydowanie polecam. Postać Beth dominuje na ekranie, jak dla mnie jest to największa gwiazda serialu, nie Kevin. Zdecydowanie Polecam 9/10

ocenił(a) serial na 8
Bambim

Porównanie raczej zasadne, natomiast dla mnie Sukcesja dwa poziomy wyżej. Nie wiem jak można mówić o "przegadaniu" Sukcesji, szczególnie w ostatnim sezonie. Moim zdaniem w Yellowstone są niedociągnięcia/wpadki, których w Sukcesji brak. Przykładowo taki Rip: twardziel, morderca a przy Beth momentami potulny jak baranek. I ten jego szczęśliwy uśmiech powodujący, że wygląda jak kaznodzieja a nie killer. W Sukcesji tego nie doświadczymy, postacie są zwarte i spójne. Wracając do Beth, owszem, topka. Jednak w pewnym momencie granica została przekroczona i jest jej moim zdaniem za dużo. Wiecznie smutny Kayce też raczej wcurwia i najchętniej bym przewijał jego wątki. Niemniej oba seriale top, przy czym Sukcesja to arcydzieło.

Bambim

Litości. Podobały mi się sezony 1-3 Yellowstone, ale Sukcesja kładzie ten serial już samą ścieżką dźwiękową. Serial dobrze skonstruowany, przede wszystkim psychologicznie, fabuła spójna, logiczna. Niestety piękne krajobrazy Montany nie wynagrodzą wszystkich bzdur, błędów logicznych, płaskich psychologicznie i schematycznych postaci.

ocenił(a) serial na 9
liz_ard

Każdy ma prawo do swojej opinii. Szanuje wasze spostrzeżenia. Mnie Sukcesja najbardziej podobała się w drugim sezonie. Pozostałe sezony to schematyczne przedstawienie historii, z małym wyjątkiem w 4 sezonie oczywiście. Dlatego bardziej podobało mi się to co dzieje się w Yellowstone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones