PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 19 241
ocen
8,2 10 1 19241
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Uwielbiam ten serial i każdą postać wykreowaną z osobna. Genialny serial. Skończyłem oglądać 7 odcinek z napisami i nie wiem co z sobą zrobić bo już chciałbym wiedzieć co bedzie dalej. Moim zdaniem coś cudownego.

ocenił(a) serial na 10
Paweljuve

Też uważam serial jest bardzo , bardzo dobry i cieszy mnie fakt że powstaje sezon 3 . A co do trzech ostatnich odcinków drugiego sezobu to bracia Beck użyźnią ziemię Yellowstone .

ocenił(a) serial na 7
Paweljuve

Dla mnie wątek Jamiego jest głupawy (wiadomo, co wywinął, kompletnie od czapy), a Beth zdarza się strasznie bredzić. Niejeden koń z owej Montany miałby bardziej sensowne teksty.

ocenił(a) serial na 10
Izukar

Morda tam gupku.

ocenił(a) serial na 7
HRA

滚开

ocenił(a) serial na 7
Izukar

Świetne, co za kreatywność! ;)
Ale zwykłe get lost, czy spadaj też mogłeś bez problemu przecież wpisać.

ocenił(a) serial na 7
ZSGifMan

To byłoby zbyt uprzejme...

Paweljuve

A gdzie można oglądać 2 sezon? Pierwszy leciał na Paramount a teraz nie widzę

ocenił(a) serial na 7
lukasz_f

również się podpinam pod pytanie

ocenił(a) serial na 5
Paweljuve

Pierwszy sezon miał scenariusz napisany na kolanie (Sheridan?! - aż mi się wierzyć nie chce). W drugim to samo?

ocenił(a) serial na 7
Yodzinsky

Niestety tak...

ocenił(a) serial na 5
Izukar

No szkoda. Odpuszczę sobie. Dzięki.

ocenił(a) serial na 7
Yodzinsky

No chyba, że skupisz się na klimacie i widoczkach :)

Paweljuve

Moze nie az tak, ze uwielbiam, ale rzeczywiscie czekam z niecierpliwoscia na kolejne odcinki.. Jestem wlasnie po 8 i..
Czy moze mnie ktos oswiecic skad lub dlaczego az tyle nienawisci jest w Beth do Jamiego?

waniliowa

Wszyscy czekają na wyjaśnienie, twórcy apelują o cierpliwość i obiecują, że oświecenie nastąpi. W sieci pełno spekulacji, niektórzy uważają, że Jamie miał cos wspólnego z rozdzieleniem Ripa i Beth w młodzieńczych latach, być może Beth była w ciąży... zobaczymy. Oby wyjaśnili to w środę, bo czekać kolejny rok to już przegięcie.

msgamgee

drugi sezon sie skonczył i dalej nic nie wiadomo. Ona chyba ogólnie mało kogo lubi, taki typ a braciszka szczególnie jesli nawet jest gotowa namawiac go do samobójstwa

ocenił(a) serial na 9
Paweljuve

Pierwszy sezon był wprowadzeniem a drugi to jest petarda. Super serial.

Paweljuve

Rewelacja. Drugi sezon wymiata, Beth już w ogóle całkowicie rządzi! Złe sukinsyny przegrywają, dobre sukinsyny wygrywają. :-)

ocenił(a) serial na 7
Gandalf70

Leci/leciało to na jakiejś stacji tv u nas (i przegapiłem), czy trzeba z neta ciągnąć?

Paweljuve

Serial bardzo fajny, ale naciągane ze podczas bójki Rip vs Kayce , Rip sie podlozyl. Kayce miał się uczyć zarządzać ranchem ale ten przewal byl widoczny.

Paweljuve

Wiesz gdzie można obejrzeć ten serial ?

ocenił(a) serial na 8
lukasq_2

Alltube

ocenił(a) serial na 8
Paweljuve

Gdzie to oglądać ? Na HBO nie ma, Netflix też nie, trzeba gdzieś zdybać w sieci ?

Loco_Mario_PL

Paramount Channel, od jutra 01:00 puszczają 2 sezon. Powtórka 1 sezonu już była, może jeszcze raz dadzą.

ocenił(a) serial na 8
msgamgee

Taa, widziałem, ale trudno trafić w początek. Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones