PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260080}

Boohbah

2,1 72
oceny
2,1 10 1 72
Boohbah
powrót do forum serialu Boohbah

Pewnie sporo osób sprawdzi sobie ten popularny serial który recenzował Niekryty. Jak on ma
dalej robić filmiki z takich produkcji, to chyba przestaję oglądać.

ocenił(a) serial na 1
mordecaiser

Te dwa obejrzenia to od NIekrytego ;P sprzedał się

ocenił(a) serial na 1
mordecaiser

ale z teletubisiów był fajny odcinek xD

mordecaiser

Ja też od niekrytego :)

mordecaiser

A ja uważam, że właśnie, że dobrze, że zrobił filmik o tym czymś. No przecież ten serial to jakaś porażka, dzieci się sadza przed takimi szmirami a potem nie wiadomo skąd odstawiają jakieś dziwne tańce, bełkoczą bez sensu. Jak już robić coś dla dzieci to niech to będzie chociaż trochę edukacyjne a nie powodujące w niech objawy ADHD.

magnes_6

Nie wiem, czy zauważyłeś ale ten serial nie jest zbyt popularny, nie był nawet emitowany w Polsce. Chodzi mi o to, że wolę aby Niekryty wytykał błędy w produkcjach z którymi mogę mieć w przyszłości styczność, a nie w dziwnych serialach dla dzieci, których zapewne jest na pęczki. Niekryty od dłuższego czasu robi bardzo mało ambitne filmiki.

mordecaiser

W Polsce nie był emitowany ale nakręcili aż 104 odcinki, dobrze, że filmu nie zrobili :) Co do Niekrytego, czy któryś z jego prześmiewczych filmików wniósł coś oprócz kawałów na temat seksu, chyba nie, ale też lubię się pośmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones