Emma ThompsonI

8,4
43 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Thompson

miejsce 48.?

użytkownik usunięty

wybitna, charyzmatyczna aktorka daleko w tyle, za bullock, portman, heigl i gwiazdka step
up? to jakis zart?

To z całą pewnością żart ;x
Świetna aktorka.

użytkownik usunięty
buszasz

Zgadzam się całkowicie, że Emma jest świetną aktorką, bo to jest moja ulubiona aktorka. Poprzez grę przekazuje emocje, np. w "To właśnie miłość" scena, jak płacze w sypialni, można naprawdę się wczuć w jej emocje. Obejrzałam z nią 7 filmów, moje ulubione to "Niania", "Junior" i "To Właśnie Miłość".

Więcej osób widziało Step up z tą właśnie gwiazdką, niż filmy z Panią Thompson :( :( :(

buszasz

powinna być co najmniej w pierwszej dziesiątce... jest świetna, nie to co większość tych gorszych aktorek, które (w co uwierzyć nie mogę) są wyżej... nie rozumiem

Może to dlatego, że gra w filmach z wyższej półki a nie w oglądanej przez miliony kiczowatej "sieczce" :/

użytkownik usunięty

Dlatego nie należy brać poważnie tych rankingów. Kiedyś z tego co pamiętam przez jakiś czas pierwsze miejsce miała Megan Fox. Dla mnie Meryl Streep, Emma Thompson i Helena Bonham-Carter zawsze będą na pierwszym miejscu.

Bywaly gorsze przypadki np. Liz Taylor po za 1 setką, chociaż szkoda że portman jest na 3 miejscu.

Już 24.

Natalie Portman to naprwdę dobra aktorka, bez przesady. Ale rzeczywiście, Emma powinna być na wyższej lokacie.

Teraz na 23., tuż za Milą Kunis i Olivią Wilde ;/

ten ranking jest żenujący:) Emma Thomson to pierwsza 10 ale niestety ludzie oceniają tutaj łdna buzie i fajne cycki a nie aktorstwo:)

użytkownik usunięty
abnegacja

Dla mnie to też szok... Emma jest genialną aktorką, powinna być znacznie wyżej w tym rankingu.

W wywiadach to jedna z najbardziej irytujacycj aktorek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones