PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1231}

W imię ojca

In the Name of the Father
8,0 51 892
oceny
8,0 10 1 51892
7,9 21
ocen krytyków
W imię ojca
powrót do forum filmu W imię ojca

Dawno nie oglądałem filmu, który by wbijał mnie w fotel przez cały czas trwania. Poruszający od
początku do końca. Muzyka, zdjęcia, gra aktorska ma taki klimat, który mi bardzo odpowiada i który
na pewno zostanie mi w pamięci. Osobiście najlepsza scena filmu: wypuszczane płonące
papiery, znak solidaryzowania w bólu (tak, by nie zdradzić fabuły, a kto widział ten skojarzy).

ocenił(a) film na 10
Badylatko

Dla mnie to było po prostu straszne. Najgorsze było to, że oni od początku wiedzieli o ich niewinności. Koszmarne przeżycie, zmarnowane życia...

ocenił(a) film na 10
Sgt_Square

SPOJLER

Ja nawet po ostatecznym ułaskawieniu, kiedy bohater wychodził z więzienia bałem się, że coś złego mu się przydarzy. Wyjątkowo mnie dotknął. To uczucie bezsilności. Dramat.

ocenił(a) film na 8
brutus35

To pokazuje, że niestety ale z władzą ciężko wygrać.

ocenił(a) film na 9
Sgt_Square

a ilu Irlandczykow w tamtych czasach tak wrobili i o tym sie nie mowi :(

ocenił(a) film na 6
Badylatko

Dziwne, lubię tego typu filmy, a zupełnie mnie nie poruszył. No może nie w taki sposób jakbym chciał, chłodny jestem chyba.

ocenił(a) film na 6
Badylatko

Najgorsza wada tegop filmu jest wlasnie to, ze nie mial klimatu, a cala historia wogole nie porusza, bo nie ma w niej emocji.

ocenił(a) film na 8
deefunk

ale spojlerujecie

Badylatko

To jeden z najlepszych filmów, jakie widziałam <3

Nie rozpisuję się na temat szczegółów, bo film ma tyle głębi, a jednocześnie jest oparty na prawdziwej historii ...

ocenił(a) film na 8
Aga8G

Zawsze te, które są oparte na prawdziwej historii poruszają najbardziej. O ile są dobrze zrobione. A ten jest.

ocenił(a) film na 10
Badylatko

Naprawdę dobra produkcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones