PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9983}

Sztuka latania

The Theory of Flight
7,7 5 266
ocen
7,7 10 1 5266
6,0 4
oceny krytyków
Sztuka latania
powrót do forum filmu Sztuka latania

Helena

ocenił(a) film na 10

Ja się pytam czemu ona nie dostała za tą rolę Oscara . Przecież to jest... no nie moge opisać
słowami jej aktorstwa. To jedyny jak dotąd film który zdołał mnie poruszyć a to za sprawą heleny.
Boże, przecież za tak prawdziwą i nieprawdopodobną gre trzeba nagradzać ;D

lovemylove

Zgadzam się całkowicie. Helena zagrała naturalnie, przejmująco i przekonywująco. Film świetny!

ocenił(a) film na 7
erius

Hollywood nie docenia Heleny wcale już dawno na nagrodę zasłużyła.

ocenił(a) film na 9
lovemylove

Jej rola w tym filmie jest faktycznie niesamowita! Mimo że "Sztukę latania" obejrzałam już dosyć dawno temu wciąż nie mogę wyjść z podziwu!

ocenił(a) film na 8
lovemylove

Nie tylko nie dostała Oscara, nie dostała żadnej nagrody, zaledwie jedną nominację. W tym kontekście Oscar dla Jennifer Lawrence za rólkę w Poradniku pozytywnego myślenia, jest jeszcze większym nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 10
EK28

No ale co zrobić, jak dla mnie ona powinna dostać oscara za 85% swoich filmów, no ale widać że akademia jej nie lubi, ale to pewnie po części dla tego że jej partnerem jest Tim Burton, właśnie bojkotujący Oscary ;d

lovemylove

Teraz po rozstaniu może się doczeka. :D Co do filmu, szkoda, że jest tak mało znany. Naprawdę niesie fantastyczną wartość i jest bardzo pouczający. :)

użytkownik usunięty
EK28

Oscary już od jakiegoś czasu nie są tutaj miernikiem...
A Helena jest absolutnie doskonała!
Ona jest dla mnie jakością samą w sobie..

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
lovemylove

Cudowny film.. dawno nie widzialam tak swietnego i przejmujacego filmu, po prostu mnie zachwycil.. Najlepsza rola Heleny, no coz, nie nagrodzona oscarem, a za te role oscar jej sie nalezy.. Taka prawda, ze czesto za badziewne role aktorzy dostaja oscary, a prawdziwe aktorstwo , niestety, jest niedocenione..

ocenił(a) film na 9
lovemylove

Dokładnie, nie dostała nawet nominacji...przykre. Zagrała fenomenalnie, moim zdaniem to jedna z jej najlepszych ról, jak nie najlepsza. Bardzo poruszający film, szkoda tylko że jest tak mało znany.

ocenił(a) film na 10
lovemylove

dokładnie ! do tej pory nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Helena nie otrzymała oscara.Oczywiście nie twierdzę,że jest to jakiś wyznacznik czy aktor jest dobry.Mimo wszystko nadal trzymam za Helenę kciuki <3 Jest wspaniałą aktorką i osobą <3

ocenił(a) film na 7
lovemylove

Coś jak DiCaprio w filmie "Co gryzie Gilberta Grape'a".

ocenił(a) film na 8
van_der

O tym samym pomyslalem

ocenił(a) film na 9
lovemylove

Film "Sztuka latania" to brytyjska produkcja telewizyjna stacji BBC. Dzieło na mały ekran z tejże racji musiało być pominione przy Oscarach, Globach czy nawet nagrodach Emmy. Ale już ogromnie zdziwił mnie fakt, że zostało przemilczane przy BAFTA-ch (coś jak angielski Oscar) - tego już nie mogę zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones