PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601497}

Rozważna i romantyczna

Scents and Sensibility
5,4 2 523
oceny
5,4 10 1 2523
Rozważna i romantyczna
powrót do forum filmu Rozważna i romantyczna

okropne. 

ocenił(a) film na 1

oglądam filmy na ekino i akurat w rankingu popularnych filmów znalazł się ten film, myślałam ze
będzie dobre bo i komentarze były przychylne, ale ten film nie zasługuje na jakąkolwiek wysoką
ocene ! jest okropny !. Uwielbiam powieści Jane Austen, i czytałam i tez oglądałam ekranizacje
przeróżnych jej powieści w tym gronie znalazła się Rozważna i romantyczna. Jak dla mnie ten film
to koszmar który w żaden sposób nie ukazuje tego co było w książce ani nie nawiązuje do fabuły
poprzednich ekranizacji mimo tego ze ten film ma pokazywać Rozważną i romantyczną XXI wieku
to skoro ma byc robiony na podstawie jakiejś powiesci to chociaż dobrze zeby cokolwiek sie w
nim zgadzało !
Totalna katastrofa, jak i fabuła i aktorzy, strata czasu !

thisisfour

Uważam, że czasami ciekawie jest obejrzeć nowoczesną wersję filmu na podstawie starszych książek. Każdy reżyser chce przekazać swój punkt widzenia i zaciekawić oglądających. Nie rozumiem dlaczego wszyscy zawsze się czepiają, kiedy film odbiega od fabuły książki w przypadku, kiedy było już nakręconych mnóstwo filmów. Ja bym nie chciała oglądać ciągle tych samych klatek filmowych, pokazujących tą samą epokę czy te same stroje. Dobrze, że każdy film jest inny. Reżyser wprowadza coś od siebie, czyli zmienia trochę wątki, ale sens pozostaje taki sam.
Nie oglądałam jeszcze tego filmu, ale się przymierzam, bo ostatnio oglądam wszystko, co napotkam.
W każdym bądź razie, nie uważam, że każdy film musi się zgadzać z książką, nawet w 30%. ;)

ocenił(a) film na 2
thisisfour

zenujaco slaby film. aktorstwo do bani. ogolnie nudny. no i ta kradziez balsamu, jakby co najmniej ukradziono Dame z lasiczka Leonardo da Vinci. porazka

ocenił(a) film na 3
thisisfour

zgadzam się totalne dno

thisisfour

Sam scenariusz jest dobry aktorzy tez moga byc, wszystko padlo na etapie realizacji. Dretwe dialogi, nieprzemyslane rezysersko postaci i ich interakcje w poszczegolnych scenach, do tego motaz na poziomie gimnazjum. Glownym odpowiedzialnym jest oczywiscie rezyser, ktory jest w zasadzie producentem i prawdopodobnie nie ma wielkich zdolnosci rezyserskich. Grono przyjaciol malym kosztem zrobilo sobie niezla zabawe w film bez wielkich ambicji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones