PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437619}

Po prostu miłość

Last Chance Harvey
6,4 7 884
oceny
6,4 10 1 7884
Po prostu miłość
powrót do forum filmu Po prostu miłość

O tym, co ważne

ocenił(a) film na 9

Film rewelacyjny, ale dla tych, co już trochę przeżyli i zastanowili się nad tym wszystkim. Film o zaufaniu, które jest wstępem i podstawą miłości. Zaufaniu, aby rzucić się w wir miłości. Jeśli dla Ciebie miłość to mokre gacie, to nic z tego filmu nie zrozumiesz, więc... zobacz i zapamiętaj.

ocenił(a) film na 8
nikomach

Nie tylko dla tych, co już trochę przeżyli. ;) Właśnie zauważyłam, że albo się starzeje i zaczynam lubić takie filmy, albo po prostu to rozumiem. To, co było pokazane w tym filmie. Historia może i przerabiana, ale w całości komponuje się to bardzo ładnie. Miło obejrzeć taki film i dostrzec to, że - tak jak zauważyłeś - miłość w filmach nie musi równać się... no właśnie. ;)

Dustin i Emma tak na pierwszy rzut oka tak niepasujący do siebie, ale jednak mają coś w sobie, coś urzekającego. Odniosłam takie wrażenie.
Polecam.

Aczkolwiek zastanawia mnie kwestia tytułu. Film pokazany w TVP pod tytułem "Ostatnia szansa Harveya", a tu widnieje pod "Po prostu miłość". Dziwne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones