PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736788}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,2 141 799
ocen
7,2 10 1 141799
5,0 25
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

Przepiękny

ocenił(a) film na 7

Jak dla mnie najlepszy live-action film Disenya. Naprawdę twórcy przeszli samych siebie. Każdy jeden element tego filmu wywołuje zarówno uśmiech jaki i łzy. Kostium, muzyka, piosenki (stare i nowe), scenografia, efekty. Naparawdę jest to nie do opisania jak za sprawą jednego filmu potrafili przywrócić dzieciństwo.

ocenił(a) film na 9
Tzeitel_98

Dokładnie, pół godziny temu wyszłam z seansu. Jestem na nowo zakochana.

Tzeitel_98

Tak bardzo się z tobą zgadzam! Wzruszenie jakie mnie ogarnęło doprowadziło do płaczu przez łzy. Przez łzy, ponieważ film jest tak cudownym hołdem dla bajki. Brak mi słów po prostu... Cudo, cudo, cudo!

ocenił(a) film na 10
Claudija91

Mam takie same odczucia. Byłam wczoraj z mężem i mamą . Wszyscy jesteśmy zachwyceni. Ja szczególnie bo to moja ukochana historia ❤❤❤

ocenił(a) film na 9
Tzeitel_98

tak samo, wlasnie wrocilam z seansu...perfekcja...znowu powrocilam do czasow dziecinstwa dzieki temu filmowi...<3 piosenki nowe...szczegolnie Evermorew wykonaniu DanaStevensa...kocham, wszyscy aktorzy spisali sie na medal...płakałam i smialam sie non stop :D warto bylo jechac do innego miasta na seans z napisami

ocenił(a) film na 8
Tzeitel_98

A jak jest z Bestią i z zaczarowanymi mieszkańcami zamku?
Czy Bestia nie wypadła by lepiej jako efekt charakteryzacji i praktycznych efektów specjalnych, jak w nowych SW? A jeśli już CGI to powinna to zrobić Weta Jacksona. Zaczarowane przedmioty natomiast bardzo odpychają od filmu, gdyż za bardzo odbiegają od swych animowanych pierwowzorów.
I dlaczego Bestia jest niebieska, a nie brązowa?

ocenił(a) film na 9
Tzeitel_98

Również jestem zachwycona :)

Tzeitel_98

Całkowicie się zgadzam :) płakałam przez prawie cały film, ani przez chwilę nie mając poczucia, że cokolwiek zepsuli tą adaptacją. Absolutna perełka, a Luke Evans, rewelacyjny jako Gaston, postawił tu kropkę nad i.

ocenił(a) film na 10
Tzeitel_98

Dokładnie ;) Film idealny i perfekcyjny. Uwielbiam uwielbiam uwielbiam ❤❤❤

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones