PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1063}

Nagi instynkt

Basic Instinct
7,3 135 398
ocen
7,3 10 1 135398
7,4 28
ocen krytyków
Nagi instynkt
powrót do forum filmu Nagi instynkt

Czerstwy ten film

użytkownik usunięty

Niedawno pierwszy raz obejrzałem ten film. Ogólnie to nie wiem czym tak ludzie się w nim zachwycają. Ciągłe 'dupczenie' nudne się już robiło. W ostatniej scenie na myśl przyszło mi 'no nie znowu to samo'. Niby historia ciekawa, ale czułem, że na siłę wydłużana. Sharon Stone zbyt wyegzaltowana w tym filmie. Douglas pomiata Tripplehorn, a ona dalej mu pomaga, nie widząc czemu. Z miłości? Litości, jaka to miłość niby. Myślę, że ludzie się tym jarają bo dużo scen seksu było.

użytkownik usunięty

Jeszcze postać Roxy była niemal pominięta w śledztwie. Jej wątek jak i tej baby morderczyni rodziny był na boku, taki zapychacz.

prawdziwa miłosć właśnie tak wyglada, troska, pozadanie, złość, wchodzenie oknem gdy wywalaja cie drzwiami , to co pokazują w komediach romantycznych to fikcja. Tu nie chodzi o sex, tylko o ta gre która sharon prowadzi, inteligentna bestia lubiaca sie pieprzyć.

użytkownik usunięty
sinyou135

To może od razu napiszmy, że filmy to w ogóle fikcja, bo który film pokazuje akt defekacji? To, jak ciśniesz żeby gówno wyszło ci z dupy? Jak podcierasz dupę z brązowej czekolady?

hehe film to fikcja ale są zachowania lepiej i gozej odwzorowane, są filmy pokazujące bardziej prawdziwie ludzi i ich motywacje a są i cukierkowe przesłodzone. A co do podcierania dupy to są i takie sceny w kinie europejskim, majace właśnie pokazać realizm. Ale ile razy widziałeś na zywo kogos podcierającego dupę, to po prostu nie jest istotna kwestia ani w fabule filmu ani w życiu realnym.

ocenił(a) film na 4
sinyou135

typowy amerykański film - gloryfikujący zło - blondyny i manipulacje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones