PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870133}

Lekcje języka

Language Lessons
6,8 1 599
ocen
6,8 10 1 1599
7,1 13
ocen krytyków
Lekcje języka
powrót do forum filmu Lekcje języka

Już dawno żaden film nie sprawił mi takiej przyjemności. Chemia między bohaterami jest wyczuwalna od samego początku, dialogi inteligentne, humor taki, jak lubię. No i te rozmowy na Zoomie - też stały się moją codziennością.

ocenił(a) film na 10
Agatonik

Dokładnie, mnie też urzekł ten film! Mega przyjemnie się oglądało. Z ogromną ciekawością wyczekiwałam tego co się wydarzy na końcu i miałam nadzieję, że zobaczę więcej. Jednak w pewnym etapie musieli zakończyć, bo inaczej wyszłaby druga część filmu i to by był extra pomysł, gdyby nakręcili kolejną część :)

ocenił(a) film na 6
Agatonik

No,nie wiem. Fakt,ogląda się dobrze ,choć konwencja niełatwa,by utrzymać tempo.
Zaczynam jednak się męczyć,gdy raz po raz ktoś uparcie przedstawia mi wspaniałe i ludzkie żony żon lub mężów mężów..Trochę to pomylone ale takie czasy.
;-)

ocenił(a) film na 9
LapisLazuliLL

Mnie nie męczy i nie uważam, że "to pomylone". Zawsze było, jest i będzie. Było tematem tabu, ale na szczęście tak już nie jest.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Jedyną wadą tego filmu było to,że zbyt szybko się skończył ...

ocenił(a) film na 9
clarencefilmweb

To prawda:))

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Tak bardzo pozytywny film.Mimo że poruszał ciężkie tematy,to sprawiał że oglądało się go z dużym optymizmem i kolorowym spojrzeniem na życie.W dodatku pozytywni główni bohaterowie.Aż chciałoby się zobaczyć ich dalsze losy,jak im się życie potoczyło tym razem w realu.Bo wiadomo że inaczej takie relacje wyglądają jak się rozmawia tylko przez kamerkę internetową na odległość,a zupełnie inaczej jak się żyje pod jednym dachem,widząc się codziennie w realnym świetle ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones