PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788923}
7,4 68 917
ocen
7,4 10 1 68917
7,3 43
oceny krytyków
Jestem najlepsza. Ja, Tonya
powrót do forum filmu Jestem najlepsza. Ja, Tonya

Sorry, ale w scenach w których Tonya ma 15 lat, a Jeff - 18, ani Margot ani Sebastian nie wyglądali nawet blisko takiego wieku. Wiem, że charakteryzacja ma swoje ograniczenia, ale jak z Roberta Downey Jr'a dało się zrobić nastolatka w Civil War to i tutaj mogli się pokusić o lekką ingerencję cyfrową, bo wyszło fatalnie..
Zreszta moim zdaniem Margot nie wygląda nawet na 20-23-latkę, wygląda pięknie, ale ma dojrzałe rysy twarzy i, tak jak podejrzewałam przed sprawdzeniem jej wieku, bliżej jej trzydziestki niż dwudziestki.
To samo tyczy się Sebastana, z tą różnicą, że w filmie nie wspominali o jego wieku, więc nie miałam takich momementów jak w przypadku Margot, gdy mówiła że ma dwadzieścia lat, a ja myślałam "No chyba nie..."

Ale może tylko mnie to tak raziło...

ocenił(a) film na 10
Sharis

Mnie razi tylko wiek 15-letniej Tony(jak to wymawiać?), bo wyglądała bardziej na taką zaniedbaną 20. Bo wysoka z biustem.

ocenił(a) film na 9
Sharis

Takie były czasy. Takie fryzury, takie makijaże. Postarzające.

ocenił(a) film na 6
Sharis

Mnie też to raziło. Aktorzy wykonali świetną robotę, ale nijak się to nie pokrywało z wiekiem postaci. Wygooglałam sobie nawet Margotkę, i się zdziwiłam, bo myślałam, że jest po trzydziestce. Chyba to takie rysy po prostu. Ale do młodej, znacznie młodszej babki mogli się rozejrzeć za kimś młodszym.
Chyba, że to serial disneya, gdzie role szesnastolatków grają dwa razy starsi aktorzy, he he.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones