PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826702}
5,5 814
ocen
5,5 10 1 814
Dziewczyna, którą nigdy nie byłam
powrót do forum filmu Dziewczyna, którą nigdy nie byłam

Bardzo sobie cenię takie obyczajówki z UK i ten filmik choć klasyką tego gatunku raczej nie zostanie,to całkiem przyjemnie się go oglądało.Mnie ten film ujął już od pierwszych scen w bibliotece i tekstu "znależć romantycznego chłopaka w Wolverhampton graniczy z cudem".Jest w tym filmie dobry humor,można się kilka razy szczerze pośmiać a moje najlepsze sceny to ta "zrobiłam to z kimś w West Bromwich" i "najlepsze dla Pearl Jam byłoby to gdyby E.Vader podkradł pomysł Cobainowi i się zastrzelił" - hahahahaha.Duże brawa również dla odtwórczyni głównej roli - dała dziewczyna radę.Co do samej fabuły to bo fajnym początku,pózniej film momentami lekko zaczął przynudzać,ale po przemianie głównej bohaterki znów było dobrze.Podsumowując - polecam wszystkim lubiącym brytyjskie kino.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Nie spodziewałam się zupełnie, że będzie to aż tak dobre, odczuwa się lekkość, naturalność i typowo angielski luz, dosłownie płynie się wraz z opowiadaną historią, jest prawdziwie, zabawnie, wesoło, ale jest też czas na smutek, żenadę i przemyślenia. Rozbawiała mnie każdorazowo gadająca ściana :)
Jedyne do czego mogę się przyczepić to zbyt szybka, jak za pstryknięciem palca, przemiana głównej bohaterki ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, świetnie spędzony czas... i ta muzyka! :)
"W odróżnieniu od Virginii Woolf nie mam nawet pokoju. To pokój Krissiego przedzielony w środku. Jak Berlin" :)

kleju30

Problemem jest szablonowy przebieg akcji. Teksty sa ok ale nie bylo pomyslu na fabule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones