PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754536}
7,3 62 913
ocen
7,3 10 1 62913
6,4 51
ocen krytyków
Cruella
powrót do forum filmu Cruella

Na zwiastunie za bardzo kojarzy mi się z Harley Quinn, zarówno pod względem zachowania jak i niektórych cech wyglądu (rozmazany makijaż, dwukolorowe włosy, sposób uczesania). Mam nadzieję że pójdą w inną stronę niż robiąc kalkę. Postać Cruelli bardziej pasuje do jakiejś żony mafioza, która truje ludzi i jest bardziej "klasyczna" aniżeli ktoś kto osobiście uczestniczy w napadach. xD

No i pasowałaby tutaj jakaś starsza aktorka, bo zawsze miałem wrażenie że Cruella ześwirowała dopiero po 40. Ale zobaczymy jak to faktycznie będzie wyglądać na filmie.

Oregano_3

Cruella zawsze wysługiwała się mężczyznami, miała ich za głupków, więc rola żony raczej do niej nie pasuje

Oregano_3

W oryginale ma około 30 lat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
dupa_dupa_3

zboczuszek:)

Oregano_3

Ale.. Cruella od zawsze miała dwukolorowe włosy i ostry makijaż (zwłaszcza mocno czerwone usta). Jest mocną postacią, indywidualną i nawet nie do wyobrażenia w roli "żony" działającej z ukrycia.

Poza tym to tak, wielu ludzi widzi podobieństwa pomiędzy filmem o Cruelli a filmem o HQ (a nawet i z filmem o Jokerze!)

ocenił(a) film na 8
Oregano_3

Ja też miałam wrażenie, że oglądam zwiastun Harley Quinn.

ocenił(a) film na 7
Oregano_3

Odniosłam to samo wrażenie.

CatWomen

Cruella to nie jest nawet w ułamku Harley Quin, przedewszystkim ona nikomu nie służy i nie jest taka walnięta. Cruella w dodatku rozkazuje słabym istotom ma pewne moce kontroli umysłu, stąd zawsze ma dużo adoratorów i panowała nad stadem dalmateńczyków. Jest to postać ikona.

ocenił(a) film na 7
ChubakaCieLubi

Nie umniejszam umiejętności Cruelli, chodzi o trailer, który jest podobny w budowie. Nie o postać chodzi, a o sposób reklamy filmu. ;)

CatWomen

Rozumiem, no widać Disney idzie na łatwiznę.

ocenił(a) film na 3
ChubakaCieLubi

a to ona ma supermoce?

cykul

Tak, kontroluje zwierzęta. W tym przypadku dalmatyńczyki zrobiła z nich krwawą watachę.

ChubakaCieLubi

Super moce? Raczej gwizdek skradziony baronowej..

cykul

Nie ma żadnych supermocy i nie zrobiła żadnej krwawej watachy...

ocenił(a) film na 3
Magnolia1993

w sumie pod koniec filmu trochę tak, ale to było śmieszne gdy one ode razu się zaczęły jej słuchać. Jaka by nie było, to ta ich Pani Baronowa, była ich prawowitą wlaścicielką i jako takie przywiązanie dalmatyńczyki powinny do niej czuć.

cykul

Myślę że jednak nie. Te psy u niej były przez jakiś czas i mogły na tyle do niej się przyzwyczaić, że dały się przez nią wytresować. To tak jak w realu weźmie się psa ze schroniska. Pomimo że miał innych właścicieli, to przy nowych zaczyna słuchać i można czegoś go nauczyć.

Magnolia1993

Słuchaj jakby nie było Cruella jest trochę z góry nakreśloną postacią, zabawna ale nie ukrywajmy krwawa i potrafiąca manipulować innymi. To że źli się nie urodzili tacy to bardzo dobrze bo film byłby inaczej głupi.

Oregano_3

Dokładnie pierwsze skojarzenie to Harley, nawet podobna mania w oczach!

ocenił(a) film na 9
Oregano_3

Mogę się mylić ale postać Cruelli powstała wcześniej niż Harley Quinn i to właśnie Harley jest jak juz co wzorowana na demonicznej Cruelli.

simonetti

Daj spokój, im się zawsze coś nie podoba. Gdyby miała zielone włosy to mówiłoby że czemu nie czerwone, klasyczne bajojajo

dimian

Dlaczego Cruella miałaby mieć czerwone włosy?
Mnie sam bilbord z zapowiedzią filmu zajeżdża ostro Harley Quinn

Oregano_3

Nie rozumiem skąd te skojarzenia. Ja ani razu nie pomyślałam o Harley oglądając ten film. Tak jak już ktoś tutaj powiedział, Cruella przecież miała dwukolorowe włosy. Poza tym, niby Harley jako pierwsza w historii kina miała rozmazany makijaż?

Black__Canary

Postać jest podobna dlatego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones