PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754536}
7,3 62 814
ocen
7,3 10 1 62814
6,4 51
ocen krytyków
Cruella
powrót do forum filmu Cruella

Dla mnie Cruella jest tylko jedna!

Mickey1993

Mam tak samo jak Ty!

Mickey1993

a ja jestem otwarty i Emma wyglada niezle, mysle ze Eva Green tez by swietnie pasowala

ocenił(a) film na 8
Mickey1993

Zdecydowanie. Emmie Stone zbyt dobrze z oczu patrzy ;-)

ocenił(a) film na 9
Scrach

Obejrzałam film. Cofam moje obawy. Jednak Emma zaskoczyła mnie. Nawet śmiech brzmiał tak jak powinien a to jest sztuka! Jak na "młodą Cruelle" zdecydowanie dała radę! Film bardzo mi się podobał. Polecam obejrzeć! Warto!

ocenił(a) film na 8
Unique_Nancy

Dzięki. Z miłą chęcią obejrzę, skoro polecasz

ocenił(a) film na 9
Scrach

Tylko nie z dubbingiem..

ocenił(a) film na 9
Mickey1993

Dokładnie tak! Jest to zbyt wyrazista postać i postawiła dużą poprzeczkę. Do roli była brana pod uwagę Charlize Theron - wielka szkoda, bo mogła nieźle zagrać początki Cruelli..

ocenił(a) film na 7
Unique_Nancy

Świetna rozmowa. Jeden pisze, że "tylko Glenn Close!!!111", drugi, że szkoda, że nie Theron... tylko Close grała Cruellę mając 49 lat, Theron ma teraz 45, a film ma opowiadać o początkach Cruelli... macie pojęcie co i w jaki sposób komentujecie?

ocenił(a) film na 9
Geohound

TAK, wiem co komentuje. TAK, wiem, że Theron ma 45lat i TAK, wiem, że film opowiada o początkach. Wyraziłam tylko swoje zdanie.
Nic zresztą dziwnego, że Emma, budzi tak wiele wątpliwości wśród komentujących, mając zagrać taką postać.

ocenił(a) film na 7
Mickey1993

Dokładnie. Wg mnie Emma Stone w ogóle nie pasuje do tej roli. Jest świetna aktorka i bardzo ja lubię ale przykro mi, ta rola nie dla niej.

użytkownik usunięty
anna_____

Obejrzyj film i założę się, że zmienisz zdanie ;)

ocenił(a) film na 7

Widziałam i zostaje przy swoim. To bardzo dobry film Disneya, historia ciekawa, jednak jak ktoś napisał niżej Emma Stone za mało Cruellowata, nawet jak jest Cruella to wypada mało przekonująco, jest za mało zła, brak jej tego pazura i złości który miała Cruella. Sorry not sorry

ocenił(a) film na 5
anna_____

Tylko ugrzeczniony wizerunek Cruelli to nie był wg mnie "błąd" aktorki, a konwencji scenariusza, gdzie to Baronowa miała być tą złą. Moim zdaniem ta historia był - tu się w ogóle nie zgodzę - zupełnie nieciekawa i gdyby nie oprawa audiowizualna, która nie tyle ratowała film, co w ogóle go kreowała - całość byłaby zupełnie do zapomnienia.

ocenił(a) film na 7
Mickey1993

O to , to, to , to.
Polecam film , dobrze sie ogląda, najmocniejsze ogniwa to scenografia, kostiumy, muzyka i Emma Thomson. 7/10 . Liczyłem że Bedzie gorzej. Emma Stone za mało Cruellowata. Brak jej charyzmy godnej Glenn

ocenił(a) film na 9
Mickey1993

Obejrzysz film i Zmienisz zdanie

Mickey1993

Glenn Close to powinna zagrać Baronową, idealna by była w tej roli :D

ocenił(a) film na 6
Mickey1993

Spoko, ona nadzoruje produkcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones