PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754536}
7,3 62 913
ocen
7,3 10 1 62913
6,4 51
ocen krytyków
Cruella
powrót do forum filmu Cruella

Czy ten film powstanie?Czy to będzie coś w stylu ,,Czarownicy"?

Cyklop22

Tak film powstanie .

Młodą Cruellę zagra Emma Stone .

Cyklop22

Oby to nie było takie, jak Czarownica ;) Cruella była zła... a Diabolina... tu wybrnęli ;)

vitla93

Ważne żeby było dobre !

Cyklop22

Nawet bardziej podobne, gdyż ten sam scenarzysta będzie pisał końcową wersję scenariusza do drugiej części Czarownicy

nataliap

Nie jest przesądzone - Choć możliwe że klimat będzie podobny .

Co do Emmy Stone w roli Cruelli uwielbią ją jako aktorkę, choć w rolę Cruelli widziałbym zdecydowanie Rooney Marę .

Choć oczywiście w pełni będę mógł ją ocenić, ocenić ją gdy obejrzę już produkcje .

Cyklop22

Mam nadzieję że predzej w stylu Pięknej i bestii 2017, który jest kalką w zasadzie wersji z 1991 i całe szczęście jak widać bo to najbardziej dochodowy film w tym roku :D

GalaQXus

Bardzo prawdopodobne że to będzie w stylu Pięknej i Bestii... Reżyserem ma być Alex Timbers, który ma korzenie na Broadwayu. To tego jest współtwórcą serialu "Mozart in the Jungle" którego osobiście nie oglądałem, ale ponoć jest to serial w dużym stopniu muzyczny. Przeczytałem jeszcze coś takiego odnośnie Cruelli "The movie is described as "having both strong fashion and music sensibilities," and will be set in the 80s."

Póki co temat filmu coś siadł, ostatnia aktualizacja była rok temu, produkcja się jeszcze nie zaczęła więc film najwcześniej w 2019.

Cyklop22

Ciekawe czy pójdą dalej tą drogą zrobią z tego nową serię... Filmy o Urszuli("Mała Syrenka"), Złej Królowej(Królewna Śnieżka..."), Jafarze(Alladyn)...

Kaya1456

Całkiem możliwie - powstaje już ''Aladyn'', w planach jest tez aktorska wersja ''Małej Syrenki'' .

Cyklop22

nie powstanie mamy juz sierpien a zadnej informacji

ocenił(a) film na 7
jason79

Powstanie :) Emma Thompson rozważa udział w produkcji ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones