PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875542}
1 132
chce zobaczyć
Cruella 2
powrót do forum filmu Cruella 2

Mam cztery przypuszczenia o czym może być
A) Filmem który pokazuje co się działo po ukradnięciu szczeniaków przez Cruelle (w sensie co się wydarzyło po całej akcji w 101 dalmatyńczykach)
B) Sequelem ,,Cruelli" gdzie będą pokazywać jak Cruella doszła do takiego charakteru (bo przyznajmy że w Cruelli nie wydawała się taka zła jak była w 101 dalmatyńczykach)
C) Totalnie inną fabułą, jednak film będzie się dział podczas rozgrywania się 101 dalmatyńczykach, ale to nie Cruella ukradnie szczeniaki, lub w ogóle nie będzie kradzieży
D) Nwm czym bo zapomniałem :'D Ale jak sobie przypomnę to napiszę kom pod tym postem qwp

Dubbingorozec

Najbardziej obstawiam wersję B , a koniec filmu może łączyć się bezpośrednio z 101 dalmatyńczyków

Dubbingorozec

Obstawiam wersję B bądź C, lecz lekko zmienioną, bo właśnie albo ktoś inny będzie chciał ukraść szczeniaki, albo jeśli już będzie to Cruella to nie będą to szczeniaki Pongo i Cziki, gdyż ze sceny po napisach Cruelli wynika z tego, że te psy są rodzeństwem...a dzieci z takiego psiego układu to tak niezbyt XD

Dubbingorozec

Co do podpunktu B to przecież cała jedynka to właśnie doskonale pokazuje i tłumaczy. A że w 101 była jeszcze gorsza? Po prostu była tylko Cruella, a nie na zmianę Estella/Cruella. To Estella łagodzi jedynie wizerunek. Przynajmniej ja tak rozumiem.

Patianna

Jakby w 101 dalmatyńczykach Cruella była jednak podlejsza od Cruelli w swoim własnym filmie.
Cruella z ,,Cruelli" końcowo nie staje się osobą która byłaby wstanie zrobić z psów futro.
Już nie mówiąc że nie wiadomo skąd takie zamiłowanie Cruelli do futer.
Cruella 2 mogłaby pokazać jak Cruella końcowo stała się taka okrutna jaka była w 101 dalmatyńczykach

Dubbingorozec

Dla mnie najlepsza wersja "B". Po tym sequelu, życzyłbym sobie dobrego remake'u "101 dalmatyńczyków" który rzeczywiście byłby osadzony w latach 60-70tych, tak jak pierwowzór, a nie jak film z Glenn Colse, gdzie fabuła rozgrywała się w latach 90-tych.

Dubbingorozec

Szczerze, najbardziej bym chciała, aby ziściła się ta wersja B, bo pierwsza część ani trochę nie tłumaczy jej zachowania w „101 dalmatyńczykach”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones